gres eiden beige matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562563
opis produktu
Gres Eiden Beige Matt Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym beżowym odcieniu. Format 59,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, tworząc stonowaną elegancję w każdym wnętrzu. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie w miejscach publicznych. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Eiden można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Eiden
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Eiden |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Eiden Beige Matt Rectified to płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym beżowym odcieniu. Format 59,8x59,8 cm idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, tworząc stonowaną elegancję w każdym wnętrzu. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie w miejscach publicznych. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Eiden można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Eiden
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Eiden |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres eiden beige matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562563
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu









