gres brand rock gpt1005 cream matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562536
opis produktu
Gres Brand Rock Gpt1005 Cream Matt Rectified odwzorowuje naturalny kamień w kremowej tonacji. Format 59,8x59,8 cm sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Brand Rock można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z funkcjonalnością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe kremowe
Płytki ścienne kremowe
Brand Rock
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Brand Rock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Brand Rock Gpt1005 Cream Matt Rectified odwzorowuje naturalny kamień w kremowej tonacji. Format 59,8x59,8 cm sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Brand Rock można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z funkcjonalnością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe kremowe
Płytki ścienne kremowe
Brand Rock
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Brand Rock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres brand rock gpt1005 cream matt rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100562536
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu










