gres biotech crema mat rectified 60x120 florim
Nr kat. 100596632
opis produktu
Gres Biotech Crema Mat Rectified 60x120 Florim to eleganckie płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym kremowym odcieniu. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych czy na tarasach. Grubość 6 mm gwarantuje stabilność montażu przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Włoskie pochodzenie zapewnia najwyższą jakość wykonania i trwałość na lata. Produkty z kolekcji Biotech można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje w całym domu. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Biotech
Biotech Crema Stone
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.160 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Biotech Crema Stone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Biotech Crema Mat Rectified 60x120 Florim to eleganckie płytki ceramiczne odwzorowujące naturalny kamień w ciepłym kremowym odcieniu. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po kuchnię czy łazienkę. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzom stonowaną elegancję. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych czy na tarasach. Grubość 6 mm gwarantuje stabilność montażu przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Włoskie pochodzenie zapewnia najwyższą jakość wykonania i trwałość na lata. Produkty z kolekcji Biotech można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje w całym domu. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe na korytarz
Biotech
Biotech Crema Stone
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 6 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.160 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Biotech Crema Stone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres biotech crema mat rectified 60x120 florim
Nr kat. 100596632
Niezbędne do montażu












