gres babilon beige mat 60x120 senti ceramica
Nr kat. 100558261

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Babilon
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 17 |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Babilon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Babilon
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 17 |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Babilon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres babilon beige mat 60x120 senti ceramica
Nr kat. 100558261
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




