gres authentic luxe stone mat rectified 60x120 florim
Nr kat. 100596617
opis produktu
Gres Authentic Luxe Stone Mat to ekskluzywne płytki ceramiczne z kolekcji Authentic Luxe marki Florim, odwzorowujące naturalny kamień w beżowej tonacji. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzu stonowaną elegancję i naturalny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych czy na tarasach. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu przy intensywnym użytkowaniu. Włoska jakość gwarantuje najwyższe standardy wykonania. Produkty z kolekcji Authentic Luxe można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje w całym domu. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Authentic Luxe
Authentic Luxe Stone Montpelli
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Authentic Luxe Stone Montpelli |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Authentic Luxe Stone Mat to ekskluzywne płytki ceramiczne z kolekcji Authentic Luxe marki Florim, odwzorowujące naturalny kamień w beżowej tonacji. Format 60x120 cm idealnie sprawdza się w różnorodnych przestrzeniach - od salonu po łazienkę czy kuchnię. Matowe wykończenie redukuje odbicia światła, nadając wnętrzu stonowaną elegancję i naturalny charakter. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni. Mrozoodporność pozwala stosować płytki również w pomieszczeniach nieogrzewanych czy na tarasach. Grubość 9 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu przy intensywnym użytkowaniu. Włoska jakość gwarantuje najwyższe standardy wykonania. Produkty z kolekcji Authentic Luxe można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje w całym domu. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturalny wygląd kamienia w połączeniu z praktycznością gresu.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Authentic Luxe
Authentic Luxe Stone Montpelli
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Authentic Luxe Stone Montpelli |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres authentic luxe stone mat rectified 60x120 florim
Nr kat. 100596617
Niezbędne do montażu









