Current Image

Filtry

STOŁY ROZKŁADANE NOWOCZESNE

167 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły rozkładane nowoczesne

Biały stół na wysoki połysk, a może industrialny stół z metalowymi nogami? W sklepie internetowym Komfort dostępna jest szeroka oferta stołów rozkładanych nowoczesnych. Stół rozkładany to idealne rozwiązanie, gdy na co dzień nie dysponujemy dużą ilością wolnego miejsca, chcemy mieć jednak możliwość okazjonalnego przyjęcia większej liczby gości.

Nasze stoły rozkładane w stylu nowoczesnym mogą być ozdobą aranżacji modernistycznego salonu, kuchni czy jadalni. Jaki rozkładany stół nowoczesny wybrać? Uniwersalnym wyborem, który sprawdzi się większości nowoczesnych aranżacji, jest biały rozkładany stół z laminowanym blatem na wysoki połysk. Laminowana powierzchnia blatu jest odporna na zabrudzenia i bardzo łatwa w pielęgnacji. Odbijająca światło powierzchnia takiego nowoczesnego stołu rozkładanego będzie również rozświetlać pomieszczenie, optycznie je powiększać i nadawać mu designerskiego charakteru. Tego rodzaju stoły rozkładane nowoczesne to najczęściej modele prostokątne. Jednak coś dla siebie znajdą w naszej ofercie również osoby, które szukają nowoczesnego stołu rozkładanego z okrągłym blatem.

Stoły rozkładane nowoczesne w sklepie Komfort to jednak nie tylko modele w kolorze białym. W nowoczesnych aranżacjach często sięgamy również po stoły z elementami w kolorze szarym lub czarnym. W wielu aranżacjach w stylu modern i we wnętrzach eklektycznych sprawdzą się również stoły z drewnianym blatem z naturalnym wzorem drewna i nogami w kolorze czarnym lub białym. Po taki nowoczesny stół rozkładany możemy sięgnąć, na przykład urządzając wnętrze w stylu loftowym czy industrialnym.

Nasz oferta obejmuje stoły rozkładane w nowoczesnym stylu kilku różnych producentów. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie między innymi stoły rozkładane takich marek jak Forte, Szynaka Meble, Signal Meble czy Mebel Bos. Dokładamy również wszelkich starań, aby nasza oferta stołów rozkładanych nowoczesnych była cały czas poszerzana o modele z najnowszych kolekcji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady