panele winylowe wpc fusion chevron dąb virano w24053201 kl. 33 6,5 + 1,5 mm click z podkładem korkowym multipanel
Nr kat. 100550887
opis produktu
Panele Winylowe Spc Fusion Chevron Dąb Virano W24053201 Kl. 33 6,0 + 2,0 Mm Click Z Podkładem Multipanel wprowadzają do wnętrza elegancki charakter z nowoczesnym wykończeniem. Wzór jodełki francuskiej podkreśla dekoracyjny układ desek, tworząc efektowną podłogę. Jej jasna tonacja dębu wykończona 4-stronną V-fugą uwydatnia naturalną strukturę drewna, a mineralny rdzeń SPC zapewnia wyjątkową stabilność. Klasa użytkowa 33 gwarantuje wytrzymałość produktu na duże obciążenia. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia montaż paneli w łazience i kuchni, a zgodność z ogrzewaniem podłogowym wodnym podnosi komfort ich użytkowania. System na click oraz zintegrowany podkład ułatwiają sprawne układanie podłogi.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne Jasne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Weninger
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Jodełka Francuska
Panele winylowe lvt do pokoju młodzieżowego
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 6,5+1,5 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Opór cieplny: | 0.150 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 144 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 10 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Fusion |
| Wzór: | Jodełka Francuska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 1023,4 x 305 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | WPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Winylowe Spc Fusion Chevron Dąb Virano W24053201 Kl. 33 6,0 + 2,0 Mm Click Z Podkładem Multipanel wprowadzają do wnętrza elegancki charakter z nowoczesnym wykończeniem. Wzór jodełki francuskiej podkreśla dekoracyjny układ desek, tworząc efektowną podłogę. Jej jasna tonacja dębu wykończona 4-stronną V-fugą uwydatnia naturalną strukturę drewna, a mineralny rdzeń SPC zapewnia wyjątkową stabilność. Klasa użytkowa 33 gwarantuje wytrzymałość produktu na duże obciążenia. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia montaż paneli w łazience i kuchni, a zgodność z ogrzewaniem podłogowym wodnym podnosi komfort ich użytkowania. System na click oraz zintegrowany podkład ułatwiają sprawne układanie podłogi.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne Jasne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Weninger
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Jodełka Francuska
Panele winylowe lvt do pokoju młodzieżowego
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 6,5+1,5 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Opór cieplny: | 0.150 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 144 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 10 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Fusion |
| Wzór: | Jodełka Francuska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 1023,4 x 305 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | WPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe wpc fusion chevron dąb virano w24053201 kl. 33 6,5 + 1,5 mm click z podkładem korkowym multipanel
Nr kat. 100550887
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.




