panele winylowe unilin vitality pulse hb terra oak natural dark kl. 33 5,0 + 1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100532385
opis produktu
Wnętrza o przytulnym, nastrojowym charakterze zyskują głębię dzięki Panelom Winylowym Unilin Vitality Pulse Hb Terra Oak Natural Dark Kl. 33 5,0 + 1,0 Mm Click Z Podkładem. Model łączy ponadczasową elegancję drewna z wytrzymałością jaką oferuje twardy rdzeń RIGID. Utrzymane w klasycznej tonacji i wykończone 4-stronną micro V-fugą cechują się ciemniejszym odcieniem dębu z wyraźnie zaznaczonym usłojeniem, które podkreśla naturalność podłogi. Wzór jodełki dodaje elegancji, a klasa użytkowa 33 zapewnia trwałość przy intensywnym użytkowaniu. Odporna na wilgoć konstrukcja paneli pozwala na zastosowanie ich w kuchni i łazience, a zgodność z ogrzewaniem podłogowym gwarantuje komfort codziennego funkcjonowania. Montaż w systemie click oraz zintegrowany podkład umożliwiają sprawną instalację podłogi.
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju młodzieżowego
Unilin
Vitality
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.035 m² K/W |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 6 szt |
| Dostawca: | Vitality |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Pomieszczenie: |
|
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolekcja : | Vitality Pulse |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 630 x 126 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Materiał główny: | RIGID Twardy Rdzeń |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wnętrza o przytulnym, nastrojowym charakterze zyskują głębię dzięki Panelom Winylowym Unilin Vitality Pulse Hb Terra Oak Natural Dark Kl. 33 5,0 + 1,0 Mm Click Z Podkładem. Model łączy ponadczasową elegancję drewna z wytrzymałością jaką oferuje twardy rdzeń RIGID. Utrzymane w klasycznej tonacji i wykończone 4-stronną micro V-fugą cechują się ciemniejszym odcieniem dębu z wyraźnie zaznaczonym usłojeniem, które podkreśla naturalność podłogi. Wzór jodełki dodaje elegancji, a klasa użytkowa 33 zapewnia trwałość przy intensywnym użytkowaniu. Odporna na wilgoć konstrukcja paneli pozwala na zastosowanie ich w kuchni i łazience, a zgodność z ogrzewaniem podłogowym gwarantuje komfort codziennego funkcjonowania. Montaż w systemie click oraz zintegrowany podkład umożliwiają sprawną instalację podłogi.
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju młodzieżowego
Unilin
Vitality
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.035 m² K/W |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 6 szt |
| Dostawca: | Vitality |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Pomieszczenie: |
|
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolekcja : | Vitality Pulse |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 630 x 126 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Materiał główny: | RIGID Twardy Rdzeń |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe unilin vitality pulse hb terra oak natural dark kl. 33 5,0 + 1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100532385
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.






