panele winylowe spc lamett caldera concrete shark cal-4027 (405x810)-ib kl. 33 5,5+1,0 click z podkładem
Nr kat. 100465827
opis produktu
Panele winylowe spc Lamett Caldera concrete shark cal-4027 (405x810)-ib kl. 33 5,5+1,0 click z podkładem to propozycja utrzymana w ciemnoszarym odcieniu, która dedykowana jest miłośnikom surowego designu oraz aranżacji inspirowanych loftem. Powyższy panel winylowy ze zintegrowanym podkładem imituje strukturę betonu. Jego ciepła powierzchnia zapewnia przyjemność użytkowania, a właściwości termoizolacyjne pozwalają zastosować prezentowany model na systemie ogrzewania podłogowego. Panele winylowe cechuje niebywała trwałość oraz odporność na czynniki mechaniczne. Nawet w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu powierzchnia paneli nie ulega ścieraniu ani odbarwieniom. Wodoodporny model odpowiedni do łazienki, kuchni oraz stref narażonych na kontakt z wodą – nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Łatwy montaż paneli winylowy zapewnia system zatrzaskowy.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe szare
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe wzór płytka
Na click
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Płytka
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Do salonu
Szare
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Do biura
Do hotelu
Lamett
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,5+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Szare |
| Opór cieplny: | 0.042 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 400 m2 |
| Dostawca: | Lamett |
| Gwarancja: | 35 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Płytka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 810 x 405 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Lamett Europe NV TER DONKT 2 8540 DEERLIJK BELGIA info@parquetvinyl.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele winylowe spc Lamett Caldera concrete shark cal-4027 (405x810)-ib kl. 33 5,5+1,0 click z podkładem to propozycja utrzymana w ciemnoszarym odcieniu, która dedykowana jest miłośnikom surowego designu oraz aranżacji inspirowanych loftem. Powyższy panel winylowy ze zintegrowanym podkładem imituje strukturę betonu. Jego ciepła powierzchnia zapewnia przyjemność użytkowania, a właściwości termoizolacyjne pozwalają zastosować prezentowany model na systemie ogrzewania podłogowego. Panele winylowe cechuje niebywała trwałość oraz odporność na czynniki mechaniczne. Nawet w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu powierzchnia paneli nie ulega ścieraniu ani odbarwieniom. Wodoodporny model odpowiedni do łazienki, kuchni oraz stref narażonych na kontakt z wodą – nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Łatwy montaż paneli winylowy zapewnia system zatrzaskowy.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe szare
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe wzór płytka
Na click
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Płytka
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Do salonu
Szare
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Do biura
Do hotelu
Lamett
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,5+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Szare |
| Opór cieplny: | 0.042 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 400 m2 |
| Dostawca: | Lamett |
| Gwarancja: | 35 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Płytka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 810 x 405 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Lamett Europe NV TER DONKT 2 8540 DEERLIJK BELGIA info@parquetvinyl.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc lamett caldera concrete shark cal-4027 (405x810)-ib kl. 33 5,5+1,0 click z podkładem
Nr kat. 100465827
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.








