panele winylowy spc berry alloc zenn 55 palermo kl. 33 5+1,00 mm click z podkładem
Nr kat. 100455784
opis produktu

1219 x 178 mm - wzór klasyczny
914 x 457 mm - wzór płytki
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe Berry Alloc
Panele winylowe ciemne
Panele winylowe lvt do sypialni
Ciemne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
BERRYALLOC N.V.
Berry Alloc
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Ciemne |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Zenn 55 |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1219 X 178 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

1219 x 178 mm - wzór klasyczny
914 x 457 mm - wzór płytki
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe Berry Alloc
Panele winylowe ciemne
Panele winylowe lvt do sypialni
Ciemne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
BERRYALLOC N.V.
Berry Alloc
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Ciemne |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Zenn 55 |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1219 X 178 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowy spc berry alloc zenn 55 palermo kl. 33 5+1,00 mm click z podkładem
Nr kat. 100455784
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.




