panele winylowy spc berry alloc zenn 55 orlando kl. 33 5+1,00 mm click z podkładem
Nr kat. 100455782


opis produktu

1219 x 178 mm - wzór klasyczny
914 x 457 mm - wzór płytki
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe Berry Alloc
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
BERRYALLOC N.V.
Berry Alloc
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Zenn 55 |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1219 X 178 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu

1219 x 178 mm - wzór klasyczny
914 x 457 mm - wzór płytki
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe Berry Alloc
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
BERRYALLOC N.V.
Berry Alloc
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Zenn 55 |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1219 X 178 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowy spc berry alloc zenn 55 orlando kl. 33 5+1,00 mm click z podkładem
Nr kat. 100455782
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,73m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,73m21 paczka
opis produktu

1219 x 178 mm - wzór klasyczny
914 x 457 mm - wzór płytki
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Dąb
Deska
Panele winylowe Berry Alloc
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
BERRYALLOC N.V.
Berry Alloc
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Zenn 55 |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1219 X 178 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


