panele winylowy aquaprofi spc cameron stone cdm200510hl-01 kl.33 7,0 mm click
Nr kat. 100485388
opis produktu
Panel winylowy Aquaprofi spc cameron stone cdm200510hl-01 kl.33 7,0 mm click to model, który wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, trwałością, łatwością pielęgnacji, jak również montażu. Powyższy panel winylowy znakomicie imituje strukturę kamiennej płytki, prezentując ponadczasowe odcienie bieli i szarości. W przeciwieństwie do płytki, panel winylowy cechuje ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia, która błyskawicznie ogrzeje pomieszczenie z pomocą systemu wodnego ogrzewania podłogowego. Produkt odpowiedni do montażu w kuchni i łazience wykazuje właściwości wodoodporne. Nie ulega ścieraniu ani odbarwieniom w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domach, ale także w hotelach, biurach, szkołach i instytucjach publicznych. System zatrzaskowy zapewnia szybki i łatwy montaż paneli winylowych.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe białe
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe szare
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe wzór płytka
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura
Weninger
Płytka
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Na korytarz
Do salonu
Szare
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Do przedszkola
Do biura
Do hotelu
Do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 7,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Białe |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Płytka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1200 x 600 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel winylowy Aquaprofi spc cameron stone cdm200510hl-01 kl.33 7,0 mm click to model, który wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, trwałością, łatwością pielęgnacji, jak również montażu. Powyższy panel winylowy znakomicie imituje strukturę kamiennej płytki, prezentując ponadczasowe odcienie bieli i szarości. W przeciwieństwie do płytki, panel winylowy cechuje ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia, która błyskawicznie ogrzeje pomieszczenie z pomocą systemu wodnego ogrzewania podłogowego. Produkt odpowiedni do montażu w kuchni i łazience wykazuje właściwości wodoodporne. Nie ulega ścieraniu ani odbarwieniom w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domach, ale także w hotelach, biurach, szkołach i instytucjach publicznych. System zatrzaskowy zapewnia szybki i łatwy montaż paneli winylowych.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe białe
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe szare
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe wzór płytka
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura
Weninger
Płytka
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Na korytarz
Do salonu
Szare
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Do przedszkola
Do biura
Do hotelu
Do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 7,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Białe |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Płytka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1200 x 600 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowy aquaprofi spc cameron stone cdm200510hl-01 kl.33 7,0 mm click
Nr kat. 100485388
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.





