panele winylowe spc wenninger aquaprofi dąb hudson w800s kl. 33 4,0 mm click
Nr kat. 100353480
opis produktu
Piękny wzór deski oraz klasyczna tonacja drewna paneli winylowych LVT CLICK AQUAPROFI SPC DĄB HUDSON W800S to świetna propozycja do salonu, sypialni, a także do przedpokoju. Wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na stosowanie ich w kuchni oraz w łazience. Dzięki 4-stronnemu fazowaniu oraz v-fudze są efektowne wizualnie i jeszcze bardziej przypominają drewnianą podłogę. Panele LVT CLICK AQUAPROFI SPC DĄB HUDSON W800S charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałym rdzeniem mineralnym, który gwarantuje niezwykle stabilną podstawę każdej deski. Metoda na click umożliwia bardzo prosty i szybki montaż podłogi. Produkt objęty jest dwudziestoletnią gwarancją producenta.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe jasne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe klasyczne Jasne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Panele winylowe klasyczne
Deska
Dąb
Weninger
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1220 x 225 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Piękny wzór deski oraz klasyczna tonacja drewna paneli winylowych LVT CLICK AQUAPROFI SPC DĄB HUDSON W800S to świetna propozycja do salonu, sypialni, a także do przedpokoju. Wyróżniają się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na stosowanie ich w kuchni oraz w łazience. Dzięki 4-stronnemu fazowaniu oraz v-fudze są efektowne wizualnie i jeszcze bardziej przypominają drewnianą podłogę. Panele LVT CLICK AQUAPROFI SPC DĄB HUDSON W800S charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałym rdzeniem mineralnym, który gwarantuje niezwykle stabilną podstawę każdej deski. Metoda na click umożliwia bardzo prosty i szybki montaż podłogi. Produkt objęty jest dwudziestoletnią gwarancją producenta.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe jasne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe klasyczne Jasne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Panele winylowe klasyczne
Deska
Dąb
Weninger
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Opór cieplny: | 0.031 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1220 x 225 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc wenninger aquaprofi dąb hudson w800s kl. 33 4,0 mm click
Nr kat. 100353480
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.






