komoda maggiore 3d3s złoty / czarna
Nr kat. 100614343
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do salonu
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody glamour
Komody do sypialni
Komody loftowe
Komody do przedpokoju
Meble do sypialni
Komody 3 drzwiowe
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody czarne
Meble do pokoju dziecięcego
Art Deco
Maggiore - czarny
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Maggiore - czarny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do salonu
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody glamour
Komody do sypialni
Komody loftowe
Komody do przedpokoju
Meble do sypialni
Komody 3 drzwiowe
Do pokoju dziecięcego
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody czarne
Meble do pokoju dziecięcego
Art Deco
Maggiore - czarny
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Maggiore - czarny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | WIPMEB |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 154 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
WIPMEB SP Z O. O. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 14 38-400 KROSNO POLSKA d.kuzian@wipmeb.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda maggiore 3d3s złoty / czarna
Nr kat. 100614343
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











