gres colora gpt1010 multicolor rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100454466
opis produktu
Gres Colora to ceramiczne płytki w stylu patchwork, które ożywią każde wnętrze barwnym mozaikowym wzorem. Format 59,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. Matowe wykończenie nadaje powierzchni elegancki wygląd i redukuje niepożądane odbicia światła. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni z dekoracyjnym motywem. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia wytrzymałość w miejscach o umiarkowanym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Colora można ze sobą zestawiać, tworząc spójne aranżacje pełne kolorów. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnego wzornictwa.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne kolorowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki z motywem
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Płytki podłogowe kolorowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Motyw
Motyw
Motyw
Kolorowe
Kolorowe
Remily
Colora
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość twarzy: | 2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Colora |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Colora to ceramiczne płytki w stylu patchwork, które ożywią każde wnętrze barwnym mozaikowym wzorem. Format 59,8x59,8 cm doskonale sprawdza się w kuchni, łazience, salonie czy przedpokoju. Matowe wykończenie nadaje powierzchni elegancki wygląd i redukuje niepożądane odbicia światła. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt jednolitej powierzchni z dekoracyjnym motywem. Antypoślizgowość R9 gwarantuje bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 zapewnia wytrzymałość w miejscach o umiarkowanym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Colora można ze sobą zestawiać, tworząc spójne aranżacje pełne kolorów. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnego wzornictwa.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne kolorowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki z motywem
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Płytki podłogowe kolorowe
Na korytarz
Na korytarz
Do salonu
Do salonu
Do łazienki
Do łazienki
Do przedpokoju
Do przedpokoju
Do kuchni
Do kuchni
Motyw
Motyw
Motyw
Kolorowe
Kolorowe
Remily
Colora
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość twarzy: | 2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Colora |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres colora gpt1010 multicolor rectified 59,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100454466
Niezbędne do montażu





