gres marconia carpet light grey mat rectified 59,8x59,8 senti ceramica
Nr kat. 100505239

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki z motywem
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Jasnoszare
Jasnoszare
Marconia
Marconia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Marconia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki z motywem
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Jasnoszare
Jasnoszare
Marconia
Marconia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Marconia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres marconia carpet light grey mat rectified 59,8x59,8 senti ceramica
Nr kat. 100505239
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu









