gres makalu verde mat 5x50 bestile
Nr kat. 100568000
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne zielone
Cegiełka
Cegiełka
Cegiełki
Cegiełki
Zielone
Cegiełka
Cegiełki
Makalu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Cegiełki |
| Ilość twarzy: | 27 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Makalu |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Cegiełki |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 5X50 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne zielone
Cegiełka
Cegiełka
Cegiełki
Cegiełki
Zielone
Cegiełka
Cegiełki
Makalu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Cegiełki |
| Ilość twarzy: | 27 |
| Dostawca: | NEXTERIO SP. Z O.O. |
| Kolekcja: | Makalu |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Cegiełki |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 5X50 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres makalu verde mat 5x50 bestile
Nr kat. 100568000
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu



