gres arkadia patchwork beige soft 29,8x29,8 cersanit
Nr kat. 100548507
opis produktu
Gres Arconia Gpt1165 Patchwork Beige to ceramiczne płytki ścienne z dekoracyjnym motywem geometrycznym w delikatnej beżowej tonacji. Format 29,8x29,8 cm idealnie sprawdza się w kuchni, łazience czy salonie, nadając wnętrzom subtelną elegancję. Satynowe wykończenie zapewnia miłą, aksamitną w dotyku powierzchnię o niskim odbiciu światła, tworząc efekt delikatnego błysku w zależności od kąta padania promieni. Wzór patchwork z powtarzającym się motywem kwiatowym wprowadza do przestrzeni orientalny akcent i wizualną głębię. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Arconia można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Polski produkt objęty 6-letnią gwarancją. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnych dekoracji ściennych.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki z motywem
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Arconia
Arcadia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.330 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Arcadia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres Arconia Gpt1165 Patchwork Beige to ceramiczne płytki ścienne z dekoracyjnym motywem geometrycznym w delikatnej beżowej tonacji. Format 29,8x29,8 cm idealnie sprawdza się w kuchni, łazience czy salonie, nadając wnętrzom subtelną elegancję. Satynowe wykończenie zapewnia miłą, aksamitną w dotyku powierzchnię o niskim odbiciu światła, tworząc efekt delikatnego błysku w zależności od kąta padania promieni. Wzór patchwork z powtarzającym się motywem kwiatowym wprowadza do przestrzeni orientalny akcent i wizualną głębię. Mrozoodporne płytki można stosować również w pomieszczeniach nieogrzewanych. Klasa ścieralności 4 gwarantuje odporność na intensywne użytkowanie przez wiele lat. Grubość 8 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Produkty z kolekcji Arconia można ze sobą łączyć, tworząc spójne aranżacje. Polski produkt objęty 6-letnią gwarancją. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnych dekoracji ściennych.
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki z motywem
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki ścienne z motywem
Płytki podłogowe z motywem
Arconia
Arcadia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.330 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Arcadia |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres arkadia patchwork beige soft 29,8x29,8 cersanit
Nr kat. 100548507
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




