panele winylowe spc wenninger aquaprofi dąb lizbona w04927j kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100363059
opis produktu

Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Dąb
Panele winylowe klasyczne
Weninger
Jodełka
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.009 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 0,610 x 0,122 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Dąb
Panele winylowe klasyczne
Weninger
Jodełka
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.009 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 100 m2 |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 0,610 x 0,122 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc wenninger aquaprofi dąb lizbona w04927j kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100363059
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.



