panele winylowe spc arbiton amaron dąb beatrice cass205 eir kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100431681
opis produktu
Panele winylowe spc Arbiton Amaron dąb beatrice cass205 eir kl. 33 5,0 mm click to produkt stanowiący znakomitą imitację klasycznej deski drewnianej, jednocześnie spełniając oczekiwania współczesnych klientów. Funkcjonalne rozwiązanie do salonu, kuchni, łazienki, biura, sklepu, a także hotelu – wykazuje najwyższą klasę odporności na ścieranie, odbarwienia oraz zarysowania. Wodoodporna powierzchnia nie ulega odkształceniom wskutek wilgoci, a dźwiękochłonna struktura paneli winylowych pozwala wyciszyć wnętrze, niwelując odgłos stawianych kroków. Montaż w systemie zatrzaskowym jest łatwy i szybki, dlatego nie wymaga udziału specjalistów. Ponadto panele winylowe nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, zachowując doskonały wygląd przez długie lata użytkowania.
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe Arbiton
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Deska
Panele winylowe klasyczne
Dąb
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Arbiton
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.014 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 200 m2 |
| Dostawca: | Arbiton |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 2180 x 229 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele winylowe spc Arbiton Amaron dąb beatrice cass205 eir kl. 33 5,0 mm click to produkt stanowiący znakomitą imitację klasycznej deski drewnianej, jednocześnie spełniając oczekiwania współczesnych klientów. Funkcjonalne rozwiązanie do salonu, kuchni, łazienki, biura, sklepu, a także hotelu – wykazuje najwyższą klasę odporności na ścieranie, odbarwienia oraz zarysowania. Wodoodporna powierzchnia nie ulega odkształceniom wskutek wilgoci, a dźwiękochłonna struktura paneli winylowych pozwala wyciszyć wnętrze, niwelując odgłos stawianych kroków. Montaż w systemie zatrzaskowym jest łatwy i szybki, dlatego nie wymaga udziału specjalistów. Ponadto panele winylowe nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, zachowując doskonały wygląd przez długie lata użytkowania.
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe Arbiton
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Deska
Panele winylowe klasyczne
Dąb
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Arbiton
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.014 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 200 m2 |
| Dostawca: | Arbiton |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 2180 x 229 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc arbiton amaron dąb beatrice cass205 eir kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100431681
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.






