leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WYKŁADZINY DYWANOWE DO SALONU

733 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładzina do salonu

Wykładzina dywanowa to coraz popularniejszy sposób na stworzenie niedrogiej i estetycznej podłogi w salonie. Można ją położyć praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Sprawdzi się więc idealnie w sytuacji, gdy chcemy przykryć niezbyt atrakcyjną podłogę. Wykładzina do salonu poza estetycznym wyglądem posiada również kilka czysto praktycznych zalet. Do najważniejszych z nich należy chyba dodatkowe ocieplenie i izolacja akustyczna pomieszczenia. Wykładzina dywanowa w salonie wycisza pomieszczenie i skutecznie niweluje odgłosy dochodzące z niższych kondygnacji. W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest aż kilkaset modeli wykładziny dywanowej do salonu. W tej szerokiej ofercie znajdziecie wykładziny do salonu pasujące praktycznie do każdego modnego obecnie stylu architektonicznego.

Wykładzina dywanowa do salonu – jaką wybrać?

  • Salon to zwykle jedno z najintensywniej użytkowanych pomieszczeń w domu. W związku z tym wykładzina dywanowa do salonu powinna cechować się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Pod tym kątem sprawdzi się na przykład wykładzina do salonu poliamidowa czy też modele wykonane z polipropylenu.
  • Wykładzina dywanowa do salonu powinna być również odporna na zabrudzenia. Warto więc wybrać model z łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych lub wykładzinę ze specjalną powłoką antyzabrudzeniową.
  • Kolorystyka wykładziny dywanowej do salonu powinna oczywiście współgrać z wystrojem całego pomieszczenia. Jeżeli zależy nam na uniwersalnym kolorze, warto postawić na wykładzinę do salonu w odcieniach koloru szarego lub kremowego.
  • Wykładziny podłogowe w jasnych kolorach będą optycznie powiększać i rozjaśniać salon. Z kolei ciemne wykładziny mogą sprawiać, że salon będzie wyglądał na mniejszy i ciemniejszy niż w rzeczywistości.
  • Przed zakupem wykładziny dywanowej do salonu warto również sprawdzić, czy posiada ona właściwości antystatyczne. Zapobiegają one osadzaniu się na powierzchni wykładziny kurzu i co za tym idzie, ułatwiają jej codzienną pielęgnację.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.