Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Szara łazienka z wanną

Szara łazienka z wanną

Wanna w łazience to marzenie wielu osób. Jest wygodnym rozwiązaniem, które zagwarantuje strefę relaksu. Każda jest piękna i funkcjonalna. Postawiona przy ścianie nie ogranicza przestrzeni. Zabudowana nie przytłoczy wnętrza, a wręcz prezentuje się modnie i nowocześnie. Dodatkowo uatrakcyjnia wizualnie pomieszczenie. Znakomicie komponuje się z minimalizmem koloru i formy oraz z pozostałym wyposażeniem łazienki. Stanowi spójny element aranżacji i pozwala na zastosowanie rozwiązania, jakim jest bateria nawannowa. Na zabudowie wanny możemy ustawić dekoracje, czy kosmetyki. Dzięki oświetleniu umieszczonemu nad wanną łazienka wygląda lekko i subtelnie.

Szara barwa i ponadczasowy surowiec

Szara łazienka to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie. Ta barwa jest bardzo uniwersalna i neutralna. Została wprowadzona do pomieszczenia za pomocą gresu imitującego kamień. Szare płytki doskonale dopasowują się do każdego stylu. Odpowiednio użyte pozwolą uniknąć wrażenia chłodu i monotonii, a także optycznie powiększą wnętrze. Ciemniejszy kolor gresu został połączony z jasną barwą, która uspokaja. Jest symbolem czystości i porządku. Dzięki temu powstało pomieszczenie z oryginalnym charakterem. Z nowoczesnym wystrojem doskonale współgrają duże płytki w kształcie kwadratów i prostokątów. Wanna została ukryta dzięki zabudowaniu jej gresem, który został wyciągnięty z podłogi i sięga aż po ścianę za wanną. Klasyczne kolory i proste linie tworzą efekt ponadczasowej elegancji. Wnętrze zachwyca minimalizmem.

Czerń i chrom jako dodatki w łazience

Czarne baterie to wyznacznik współczesnej łazienki. Ten kolor we wnętrzu od zawsze symbolizuje elegancję. Doskonale prezentuje się w każdym stylu, a przy tym jest bardzo praktyczny. Znakomicie podkreśla biel ceramiki oraz kamienny wzór płytek. Czarna armatura pozwala uzyskać niepowtarzalny i spójny wystrój wnętrza. Doskonałym dodatkiem w łazience stały się dekoracyjne listwy w kolorze chromu. Połączenie tych dwóch barw pozwoliło na zastosowanie elementów, które wzajemnie się uzupełniają i zdobią pomieszczenie. Duża tafla lustra z podświetleniem LED dodaje głębi oraz podnosi komfort użytkowania łazienki.

Udostępnij inspirację

Produkty w tym stylu

Dostępny w 7-10 dni
Produkt ze zdjęcia
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
Dostępny w 7-10 dni
Produkt ze zdjęcia
Dostępny w 7-10 dni
Produkt ze zdjęcia