Filtry

Cersanit City

107 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kolekcja Cersanit City

Kolekcja Cersanit City to produkty inspirowane wielkomiejskim stylem życia i klimatem nowojorskich loftów. Priorytetem dla projektantów kolekcji Cersanit City było stworzenie ceramiki sanitarnej, armatury i mebli łazienkowych, które łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność.  Produkty z kolekcji Cersanit City to w naszym sklepie internetowym niemal 100 różnych propozycji. Jeśli planujecie aranżację łazienki inspirowana jednym z nowoczesnych lub minimalistycznych trendów wnętrzarskich, zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą kolekcją.

Cersanit City – rodzaje ceramiki

Ceramika sanitarna z tej nowoczesnej kolekcji podzielona jest na dwie odrębne linie: Cersanit City Oval i Cersanit City Square. Jak sama nazwa mówi, są to odpowiednio elementy wyposażenia łazienki inspirowane zaokrąglonymi, owalnymi kształtami oraz ceramika prostokątna. Podział ten dotyczy przede wszystkim takich produktów jak umywalki i miski WC. Cersanit City Square to linia zaprojektowana z myślą o nowoczesnych łazienkach, w których królują linie i kąty proste. Ceramika City Square jest często elementem łazienek minimalistycznych. Świetnie wpisuje się w charakter na przykład aranżacji loftowych lub industrialnych. Po taką ceramikę możecie śmiało sięgnąć także, aranżując łazienkę w stylu skandynawskim. Subtelne kształty ceramiki sanitarnej Cersanit City Oval pozwolą Wam złagodzić ascetyczny charakter minimalistycznej nowoczesnej łazienki. Decydując się na owalną umywalkę, kompakt czy miskę WC, stworzycie w łazience przytulny i sprzyjający relaksowi klimat.Cersanit City – rodzaje ceramiki

Co dokładnie znajdziecie w ramach kolekcji Cersanit City?

  • Umywalki Cersanit City to zarówno niezwykle popularne ostatnio modele nablatowe, jak i funkcjonalne umywalki meblowe. Cersanit City umywalka nablatowa będzie ozdobą dużej, nowoczesnej łazienki. Specyficzna konstrukcja i sposób montażu sprawiają, że umywalki nablatowe wymagają nieco więcej przestrzeni. Jeśli urządzacie stosunkowo niewielką łazienkę, postawcie na umywalki meblowe Cersanit City. Są one kompatybilne z szafkami podumywalkowymi dostępnymi w ramach tej samej kolekcji.
  • Cersanit City miska WC i kompakty WC – podobnie jak umywalki również te produkty dostępne są w wersji owalnej i prostokątnej. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest aktualnie podwieszana miska WC wraz ze stelażem podtynkowym. Jeśli jednak nie macie możliwości montażu elementów podtynkowych, do Waszej dyspozycji tą także tradycyjne kompakty WC.
  • Szafki Cersanit City – integralną częścią kolekcji Cersanit City są również meble łazienkowe. Modułowa konstrukcja mebli z kolekcji City by Cersanit sprawia, że wykorzystacie je do zabudowy zarówno niewielkiej łazienki czy toalety, jak i dużego salonu kąpielowego. Poszczególne szafki Cersanit City możecie łączyć w moduły idealnie dopasowane do wymiarów i układu każdego pomieszczenia. Szafki Cersanit City dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza z nich to ponadczasowa biel, a druga to fronty imitujące szary dąb.