Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z umywalką wolnostojącą

Produkty w tym stylu

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z umywalką wolnostojącą

Detal ma znaczenie. Czasem nawet większy niż może się wydawać. Klasyczne umywalki – montowane na blacie, szafce lub przy ścianie - coraz częścią ustępują miejsca umywalkom wolnostojącym. Oryginalne, niezwykle reprezentatywne oraz efektowne łazienki z umywalką wolnostojącą zyskują wysoki walor estetyczny. Utrzymane w różnych stylach oraz wykonane z różnorodnych materiałów odnajdą się w łazienkach w stylu retro, loft, nowoczesnych, a także wielu innych. Czy sprawdzą się również u Ciebie?

Umywalka wolnostojąca - trendy

Łazienkę z umywalką wolnostojącą wyróżnia niesztampowy i oryginalny design, który zdecydowanie wpływa na efekt końcowy aranżacji. Wśród wiodących modeli prym wiodą monumentalne, kamienne bądź imitujące kamień umywalki wolnostojące, które stanowią doskonałe zwieńczenie łazienki w stylu nowoczesnym, eleganckim oraz glamour. Przykładowa umywalka imitująca w łazience marmur tworzy wrażenie swoistego dzieła sztuki, posągu czy rzeźby. Ponadto silny trend geometrii oraz awangardy wyłonił najróżniejsze formy umywalki – od stożków, przez owalne kształty, aż po prostopadłościany. Dzięki temu umywalka wolnostojąca zachwyca niepowtarzalnym wyglądem nie tracąc na swojej funkcjonalności.

Umywalki wolnostojące – zalety

Stylizowane łazienki z umywalką wolnostojącą zapewniają szerokie pole do popisu. Wśród licznych zalet umywalki wolnostojącej warto podkreślić bogactwo wzorów i kształtów, a także rozmiarów dostępnych na rynkach, które idealnie dopasują się do indywidualnych parametrów dużej, jak i małej łazienki. Ich finezyjne formy momentalnie przyciągają spojrzenie. Ponadto umywalki wolnostojące są proste i szybkie w montażu. Eliminują konieczność zakupu dodatkowej szafki lub blatu, dzięki czemu nie generują dodatkowych kosztów. Łazienka z umywalką wolnostojącą pozwala spełnić najśmielsze pomysły aranżacyjne. Nieograniczone przez blat czy szafkę umywalki można zamontować w dowolnym miejscu – także na środku pomieszczenia. Nie da się ukryć, że prezentowane modele najlepiej sprawdzą się w dużych łazienkach. Nie mówimy tutaj o kwestii wizualnej, ponieważ umywalka wolnostojąca w niewielkich rozmiarach może pięknie prezentować się na skromnym metrażu, to jednak pozbawia małą łazienkę dodatkowej przestrzeni do przechowywania w przeciwieństwie do klasycznej szafki pod umywalkę.

Udostępnij inspirację