Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z kabiną Walk In

Produkty w tym stylu

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z kabiną Walk In

Łazienka z prysznicem walk in to nowoczesne rozwiązanie, za którym przemawiają względy estetyczne oraz praktyczne. Dedykowane do większych, jak również mniejszych metraży, jest pozbawione nie tylko drzwi, ale także wysokiego brodzika. W dużej łazience montaż prysznica bezpośrednio na podłodze tworzy elegancką aranżację, zaś w małych łazienkach niweluje problem klaustrofobicznego pomieszczenia. Zobacz jakie zalety kryją się w łazience z prysznicem walk in, dla której zdecydowanie warto zrezygnować z tradycyjnej kabiny.

Prysznic walk in w dobrym stylu

Prysznic bez brodzika lub z brodzikiem wpuszczonym w podłoże to kwintesencja łazienki w stylu nowoczesnym. Pozbawiona barier architektonicznych, tworzy minimalistyczny i przejrzysty efekt. Płaszczyzna prysznica zrównuje się z podłogą łazienki, w przeciwieństwie do tradycyjnych kabin odcinając strefę prysznica od reszty pomieszczenia. Łazienka z prysznicem walk in doskonale manipuluje złudzeniem optycznym, tworząc wrażenie większej, przestronniejszej i lżejszej kompozycji. Ponadto łazienki z prysznicem bez brodzika odnajdą się w wielu różnorodnych estetykach, dlatego nie powinny być kojarzone wyłącznie z minimalistycznym designem. Łazienka z prysznicem walk in wykonanym ze szkła i dekorowanym czarnymi szprosami będzie nawiązaniem do stylu loftowego. Murowana ściana prysznica świetnie odnajdzie się w łazience w stylu zen, boho oraz naturalnym. Z kolei do łazienki w stylu glamour poleca się luksfery. Najczęściej wykorzystywane są jednak transparentne tafle szkła z niemalże niewidzialnymi profilami, które zapewniają absolutną lekkość łazienki z prysznicem walk in oraz pozwalają wyeksponować pozostałe elementy – takie jak złotą deszczownicę czy strefę umywalki.

Praktyczna strona łazienki z prysznicem walk in

Zastosowanie w łazience prysznica walk in wiąże się z większą przestrzenią użytkową prysznica, swobodnym wejściem pozbawionym drzwi oraz równą podłogą. To zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale także zwiększone bezpieczeństwo, szczególnie w przypadku dzieci i osób starszych. Niezależnie od rozmiaru, proporcji i ustawności pomieszczenia, łazienka z prysznicem bez brodzika daje wiele możliwości aranżacyjnych, a niekiedy stanowi ratunek dla łazienek ze skosem. Otwarta przestrzeń łazienki z prysznicem walk in, a także możliwość docięcia jego frontu do indywidualnych parametrów pomieszczenia, pozwala na usytuowanie prysznica przy ścianie, we wnęce, a nawet na środku łazienki, co daje spektakularny efekt. Co więcej, łazienka z prysznicem bez brodzika oraz wielu elementów charakterystycznych dla tradycyjnych kabin - uszczelek, frontów czy profili – to także wybór prostszy i szybszy w pielęgnacji, a także zachowujący doskonały wygląd przez długie lata.

Udostępnij inspirację