Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z czarnymi meblami

Produkty w tym stylu

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z czarnymi meblami

Czerń kojarzy się z elegancją i klasyką. Odpowiada w pomieszczeniu za głębię, wyrazistość oraz nastrojowy klimat. Wbrew pozorom czerń u boku jasnej palety barw służy nie tylko przestronnym pomieszczeniom, ale także małym łazienkom. Są dziesiątki powodów, dla których warto postawić na łazienkę z czarnymi dodatkami. Poznaj kilka z nich.

Czarna łazienka synonimem elegancji

Biała łazienka z płytkami z kolekcji Arce wraz z czarnymi dodatkami nabiera prestiżu, wyrazu, szlachetności, automatycznie przyciąga wzrok. Seria inspirowana naturalną strukturą kamienia posiada połyskujące wykończenie, które wzmacnia charakter efektownej łazienki w stylu nowoczesnym. Nie da się ukryć, że czerń i biel to duet, który w temacie elegancji i szyku nie ma sobie równych. Aby podkreślić bogatą strukturę płytek ściennych, warto uzupełnić aranżację łazienki z czarnymi dodatkami o jednolitą podłogę, która zagwarantuje bezpieczną i neutralną bazę.

Ponadczasowa łazienka z czarnymi dodatkami

„Moda przemija, styl pozostaje”. To dlatego białe łazienki z czarnymi dodatkami od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. O ile charakterystyczna szachownica w łazience w stylu retro to dość powszechny wybór, o tyle łazienka z czarną armaturą oraz bateriami to oryginalne rozwiązanie nawiązujące do stylu industrialnego, które szybko powiększa grono zwolenników. Łazienka z blatem w kolorze czarnym, a także minimalistyczną zabudową szafek otwieranych na „click” zapewnia nie tylko funkcjonalne przechowywanie, ale także wnosi pożądany kontrast oraz głębię, która gwarantuje niesamowity efekt – także w małej łazience.

Czerń w małej łazience

Owszem, czerń w nadmiarze potrafi przytłoczyć, ale w towarzystwie bieli stanowi idealny balans, który doskonale zagra złudzeniem optycznym w małej łazience. Biel odbija światło, zaś czerń je pochłania. Oko podświadomie poszukuje kontrastu, który odpowiada za harmonię oraz spójność aranżacji. Łazienka z czarnymi płytkami bądź zabudową na jednej ze ścian zapewnia efekt głębi, wielowymiarowości, a także wrażenie nieskończoności - szczególnie w towarzystwie luster. Zaprezentowana aranżacja białej łazienki z czarnymi dodatkami, dzięki odpowiedniemu zastosowaniu kolorów, wydaje się przestronniejsza i w niczym nie przypomina typowego, prostokątnego kształtu. Na to wrażenie wpływa także łazienka z prysznicem bez brodzika, która obecnie zdecydowanie wyprzedza klasyczne kabiny. To idealna strefa, aby poeksperymentować z ilością czerni wśród dodatków – na przykład baterią lub uchwytem na ręcznik, który mimo niewielkich rozmiarów, momentalnie zwraca na siebie uwagę. Ten niuans stanowi o sile czerni oraz ogromnym potencjale, który niosą kryją w sobie łazienki z czarnymi dodatkami.

Udostępnij inspirację