Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z czarnymi dodatkami

Produkty w tym stylu

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z czarnymi dodatkami

Łazienka w stylu loft oraz minimalistycznym robi zawrotną karierę, a co za tym idzie – także łazienki z czarnymi dodatkami. Mimo prostej formy nadają pomieszczeniu charakteru, ostrości oraz bezkompromisowości. Czarna armatura i wyposażenie stanowią o designerskim efekcie, ale też o nowoczesnej elegancji.

Łazienka w stylu nowoczesnym z kontrastem

Oko poszukuje kontrastu. Jak dowodzą naukowcy, w jasnych pomieszczeniach bez jakiegokolwiek ciemniejszego odniesienia wzrok gubi się i ulega zmęczeniu. Dlatego aranżując łazienki w stylu nowoczesnym, warto sięgnąć po ciemny akcent na jasnym tle, chociażby w postaci baterii. Ten prosty zabieg to klucz do osiągnięcia we wnętrzu harmonii, którą daje ponadczasowy i niezawodny duet bieli oraz czerni. Możemy postawić na masywny model baterii w stylu retro ze zdobioną słuchawką lub modernistyczną wersję, niemalże znikającą w oczach prostą baterię, której podłączenie ukryte jest w panelu bądź za powierzchnią płytki.

Czarna konsola w łazience w stylu loft

W łazience z czarnymi dodatkami możemy wyróżnić także czarne konsole, metalowe półki podwieszane czy szafki zachowane w postfabrycznej estetyce. Pomimo ciemnego koloru, elementy wiodące w łazience w stylu industrialnym prezentują się dość lekko. A to zasługa cienkich i prostych „nóżek” oraz otwartego układu mebla. Stalowy materiał lub jego imitacja zapewniają najwyższą jakość, która nie zawiedzie nawet w trudnych warunkach i przy ciągłym kontakcie z wodą oraz wilgocią.

Małe (wielkie) akcenty

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, takie niuanse jak czarny włącznik światła, czarny ręcznik, minimalistyczna drabinka oparta o ścianę, czarne żaluzje, industrialne oświetlenie w postaci długich i czarnych kabli, ciemna oprawa lustra czy chociażby czarna fuga pomiędzy płytkami ściennymi – mają znaczenie. Jasne tło łazienki jest jak biała kartka. Widać na niej wszystko, każdy drobny detal, który wpływa na całość i wnosi tak zwany ostateczny szlif do łazienki w stylu nowoczesnym.

Udostępnij inspirację