vintage kelim c i grey
Nr kat. 100243584
opis produktu
DYWAN VINTAGE KELIM C I GREY to dywan szary utrzymany w neutralnych, stonowanych i ponadczasowych kolorach. Prezentowany dywan boho wyróżnia się charakterystycznym wzorem oraz frędzlami wieńczącymi krótsze brzegi. Produkt ekologiczny – potwierdzony certyfikatem – mierzy 65 x 135 cm. Odporny na uszkodzenia mechaniczne, dywan wełniany jest wysoce odporny na czynniki mechaniczne. Produkt o właściwościach antystatycznych i termoizolacyjnych doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu gwarantuje codzienną przyjemność użytkowania oraz możliwość stosowania na systemie ogrzewania podłogowego. Ponadto dywan wełniany to naturalny stabilizator wilgotności powietrza w pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.65 x 1.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN VINTAGE KELIM C I GREY to dywan szary utrzymany w neutralnych, stonowanych i ponadczasowych kolorach. Prezentowany dywan boho wyróżnia się charakterystycznym wzorem oraz frędzlami wieńczącymi krótsze brzegi. Produkt ekologiczny – potwierdzony certyfikatem – mierzy 65 x 135 cm. Odporny na uszkodzenia mechaniczne, dywan wełniany jest wysoce odporny na czynniki mechaniczne. Produkt o właściwościach antystatycznych i termoizolacyjnych doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu gwarantuje codzienną przyjemność użytkowania oraz możliwość stosowania na systemie ogrzewania podłogowego. Ponadto dywan wełniany to naturalny stabilizator wilgotności powietrza w pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.65 x 1.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
vintage kelim c i grey
Nr kat. 100243584
Pamiętaj o









