Filtry

DYWANY W ROMBY

138 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany w romby

Geometryczne wzory to jeden z niezwykle popularnych motywów w wielu wnętrzarskich stylach. Romby, paski czy zygzaki pojawiają się na zasłonach, tapetach, obiciach kanap i foteli, dekoracyjnych poduszkach i oczywiście dywanach. Dywany w romby są jednym z najpopularniejszych mieszkaniowych dodatków tego rodzaju. W sklepie Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt modeli dywanów w romby w różnych rozmiarach i kolorystyce. Jeśli szukacie dywanu w romby do swojego wnętrza, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obejmuje ona zarówno nowoczesne dywany w romby, jak i modele, które będą świetnie wyglądać również w bardziej klasycznych wnętrzach.

Dywan w romby czarno-biały czy kolorowy?

Dywany w romby dzięki swojej dużej popularności dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu możemy z powodzeniem wykorzystać je w przeróżnych mieszkaniowych stylizacjach. Najbardziej uniwersalne są szare dywany w romby, które pasują do prawie każdego wnętrza. Stonowany, szary kolor i popularny wzór w romby odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach.

Do salonu czy sypialni w tak popularnym ostatnio stylu skandynawskim możemy wybrać czarno-biały dywan w romby. Dywan w takim klasycznym zestawieniu kolorów będzie wprost idealny do takiego minimalistycznego wnętrza. Kontrastowe zestawienie kolorów będzie wyglądało niezwykle ciekawe na tle jasnego, przestronnego salonu. Dywan w czarno-białe romby będzie świetnie wyglądał również w przypadku wielu nowoczesnych aranżacji. Dywany ze wzorami geometrycznymi, w tym również dywany w romby, to także jeden z elementów charakterystycznych dla stylu nowojorskiego.

Z kolei po kolorowy dywan w romby możemy sięgnąć w sytuacji, gdy chcemy tchnąć w naszą stylizację więcej życia i kolorów. Dywan w romby w ciepłej kolorystyce będzie wyglądał świetnie na przykład we wnętrzu w stylu etno. Taki dywany w romby możemy wybrać również w przypadku wielu wnętrz klasycznych i eklektycznych.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.