umywalka podblatowa deante correo 50x35 cm prostokątna szary metalik cqr_su5u
Nr kat. 100440797
opis produktu
Umywalka wpuszczana Correo w antracytowym metalowym wykończeniu to doskonała alternatywa dla tradycyjnych umywalek ceramicznych. Jego zaletami są łatwość utrzymania w czystości oraz uniwersalny design. Granit, z którego wykonany jest ten produkt, jest niezwykle trwałym, odpornym na uszkodzenia materiałem. Umywalka podwieszana ma zagłębioną konstrukcję, która nie wystaje z powierzchni blatu. Correo idealnie nadaje się do łazienek urządzonych w stylu industrialnym lub skandynawskim. Umywalka doskonale się prezentuje w zestawieniu z dedykowaną konsolą łazienkową z tej samej kolekcji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podblatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | Correo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CQR_SU5U |
| Waga brutto: | 6.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka wpuszczana Correo w antracytowym metalowym wykończeniu to doskonała alternatywa dla tradycyjnych umywalek ceramicznych. Jego zaletami są łatwość utrzymania w czystości oraz uniwersalny design. Granit, z którego wykonany jest ten produkt, jest niezwykle trwałym, odpornym na uszkodzenia materiałem. Umywalka podwieszana ma zagłębioną konstrukcję, która nie wystaje z powierzchni blatu. Correo idealnie nadaje się do łazienek urządzonych w stylu industrialnym lub skandynawskim. Umywalka doskonale się prezentuje w zestawieniu z dedykowaną konsolą łazienkową z tej samej kolekcji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podblatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | Correo |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CQR_SU5U |
| Waga brutto: | 6.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka podblatowa deante correo 50x35 cm prostokątna szary metalik cqr_su5u
Nr kat. 100440797
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










