trance trc04 ivory/multi
Nr kat. 100301948
opis produktu
DYWAN TRANCE TRC04 IVORY/MULTI to dywan kolorowy o wymiarach 160 x 221 cm. Prezentowany model pokrywa abstrakcyjny wzór w kolorach beżu, szarości, grafitu oraz różu. Dywan nowoczesny do salonu oraz sypialni zapewnia miękkość, trwałość oraz łatwość pielęgnacji. Wysokie jakości dywan tkany maszynowo z syntetycznych włókien polipropylenu i poliestru jest wysoce odporny na czynniki mechaniczne, a ponadto wyróżnia się naturalnym wyglądem włókien. Produkt odporny na wilgoć oraz światło UV, nie ulega przebarwieniom. Dywan nowoczesny charakteryzuje się właściwościami termoizolacyjnymi, antystatycznymi oraz dźwiękochłonnymi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.21 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN TRANCE TRC04 IVORY/MULTI to dywan kolorowy o wymiarach 160 x 221 cm. Prezentowany model pokrywa abstrakcyjny wzór w kolorach beżu, szarości, grafitu oraz różu. Dywan nowoczesny do salonu oraz sypialni zapewnia miękkość, trwałość oraz łatwość pielęgnacji. Wysokie jakości dywan tkany maszynowo z syntetycznych włókien polipropylenu i poliestru jest wysoce odporny na czynniki mechaniczne, a ponadto wyróżnia się naturalnym wyglądem włókien. Produkt odporny na wilgoć oraz światło UV, nie ulega przebarwieniom. Dywan nowoczesny charakteryzuje się właściwościami termoizolacyjnymi, antystatycznymi oraz dźwiękochłonnymi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.21 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
trance trc04 ivory/multi
Nr kat. 100301948






