panele winylowe spc rocko sculpta r066 kl. 34 5,0 mm click
Nr kat. 100190021













opis produktu

Szerokość: 234 mm
Długość: 1210 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvt na schody
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe Rocko Vinyl
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne Jasne
Dąb
Deska
Klasyczne Jasne
Do salonu
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Na schody
Rocko Vinyl
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 400 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 7 szt |
| Dostawca: | Rocko Vinyl |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Rocko |
| Opór cieplny: | 0.010 m² K/W |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1210 x 234 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | BRAK |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi













opis produktu

Szerokość: 234 mm
Długość: 1210 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvt na schody
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe Rocko Vinyl
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne Jasne
Dąb
Deska
Klasyczne Jasne
Do salonu
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Na schody
Rocko Vinyl
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 400 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 7 szt |
| Dostawca: | Rocko Vinyl |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Rocko |
| Opór cieplny: | 0.010 m² K/W |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1210 x 234 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | BRAK |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc rocko sculpta r066 kl. 34 5,0 mm click
Nr kat. 100190021
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,98m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,98m21 paczka
opis produktu

Szerokość: 234 mm
Długość: 1210 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvt na schody
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe Rocko Vinyl
Na click
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne Jasne
Dąb
Deska
Klasyczne Jasne
Do salonu
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Na schody
Rocko Vinyl
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 400 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 7 szt |
| Dostawca: | Rocko Vinyl |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Rocko |
| Opór cieplny: | 0.010 m² K/W |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1210 x 234 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | BRAK |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


