panele winylowe aquatus spc dąb milagro kl. 33 4,00 mm click
Nr kat. 100619062
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura
Weninger
Naturalne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Naturalne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1220 x 225 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
| Nowość: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt na click
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura
Weninger
Naturalne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Naturalne |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | dylatacja progowa |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Weninger |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolekcja : | Aquaprofi |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1220 x 225 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
| Nowość: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe aquatus spc dąb milagro kl. 33 4,00 mm click
Nr kat. 100619062
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.




