panele winylowe spc barlinek dąb simone kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100494579
opis produktu

długość (B): 1523 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe wzór deski
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Dąb
Panele winylowe klasyczne
Deska
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Barlinek
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.011 m² K/W |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | VAST |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1523 x 228 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

długość (B): 1523 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe wzór deski
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na click
Dąb
Panele winylowe klasyczne
Deska
Panele winylowe lvt do sypialni
Klasyczne
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Barlinek
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.011 m² K/W |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 8 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | VAST |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1523 x 228 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc barlinek dąb simone kl. 33 5,0 mm click
Nr kat. 100494579
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.








