komoda remi rm02 78x84x35 cm biała / dąb evoke
Nr kat. 100440605
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody do sypialni
Meble do jadalni
Komody tylko z szufladami
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody białe
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody skandynawskie
Meble do pokoju dziecięcego
Tylko z szufladami
Meble do biura lub gabinetu
3 szt
Do jadalni
Do salonu
Komody do jadalni
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do przedpokoju
Do jadalni
Do pokoju dziecięcego
Nowoczesny
Do przedpokoju
Białe
Młodzieżowy
Remi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Remi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Biel alpejska |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody nowoczesne
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody do sypialni
Meble do jadalni
Komody tylko z szufladami
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody białe
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody skandynawskie
Meble do pokoju dziecięcego
Tylko z szufladami
Meble do biura lub gabinetu
3 szt
Do jadalni
Do salonu
Komody do jadalni
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do przedpokoju
Do jadalni
Do pokoju dziecięcego
Nowoczesny
Do przedpokoju
Białe
Młodzieżowy
Remi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Remi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb evoke |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Biel alpejska |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda remi rm02 78x84x35 cm biała / dąb evoke
Nr kat. 100440605
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











