komoda easyklix harllson hltk211ec-m806 biały / uni wolfram szary
Nr kat. 100502301
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody do sypialni
Komody tylko z szufladami
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody białe
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Komody skandynawskie
Boho
Japandi
Harllson - szary
EasyKlix
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| EasyKlix: | EasyKlix |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Uni wolfram szary |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 86.5 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Uni wolfram szary / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Szybki montaż na klik |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody z 3 szufladami
Komody do salonu
Komody do sypialni
Komody tylko z szufladami
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody białe
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Komody skandynawskie
Boho
Japandi
Harllson - szary
EasyKlix
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| EasyKlix: | EasyKlix |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Uni wolfram szary |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 86.5 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Uni wolfram szary / biały |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Szybki montaż na klik |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda easyklix harllson hltk211ec-m806 biały / uni wolfram szary
Nr kat. 100502301
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










