komoda bello 26 2d3s congo stelaż czarny
Nr kat. 100628778
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Bello |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 163 cm |
| Wysokość: | 94.3 cm |
| Głębokość: | 39.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Congo |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Congo |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Bello |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 163 cm |
| Wysokość: | 94.3 cm |
| Głębokość: | 39.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Congo |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Congo |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda bello 26 2d3s congo stelaż czarny
Nr kat. 100628778
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













