id inspiration 30 24533044 50x100 0v
Nr kat. 100525531
Panele winylowe LVT
Panele winylowe białe
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvt na klej
Panele winylowe wzór marmur
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe Tarkett
Panele winylowe lvt do pokoju młodzieżowego
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 2,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Białe |
| Opór cieplny: | 0.020 m² K/W |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Tarkett |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Marmur |
| Rodzaj montażu: | Na klej |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Rozmiar (mm): | 500 x 1000 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
Tarkett Polska Sp. z o.o. Tarkett Polska Sp. z o.o. MIŁOSŁAWSKA 13A 62-322 ORZECHOWO POLSKA kontrakt@tarkett.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Panele winylowe LVT
Panele winylowe białe
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe lvt na klej
Panele winylowe wzór marmur
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe Tarkett
Panele winylowe lvt do pokoju młodzieżowego
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 2,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Białe |
| Opór cieplny: | 0.020 m² K/W |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Tarkett |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Marmur |
| Rodzaj montażu: | Na klej |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Rozmiar (mm): | 500 x 1000 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
Tarkett Polska Sp. z o.o. Tarkett Polska Sp. z o.o. MIŁOSŁAWSKA 13A 62-322 ORZECHOWO POLSKA kontrakt@tarkett.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
id inspiration 30 24533044 50x100 0v
Nr kat. 100525531
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.



