dywan nowoczesny farashe laval
Nr kat. 100324861
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
Dywany 3d
80 cm x 150 cm
Dywany niebieskie
Dywany z wiskozy
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Wiskoza
Dywany granatowe
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Ecru
Granatowe
Geometryczny
Loft
3D
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80x125 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
VERBATEX N.V. MELLESTRAAT 196 8501 HEULE BELGIA carpets@verbatex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
Dywany 3d
80 cm x 150 cm
Dywany niebieskie
Dywany z wiskozy
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Wiskoza
Dywany granatowe
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Ecru
Granatowe
Geometryczny
Loft
3D
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80x125 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
VERBATEX N.V. MELLESTRAAT 196 8501 HEULE BELGIA carpets@verbatex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny farashe laval
Nr kat. 100324861
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






