fabiana gf/034 beige
Nr kat. 100237065
opis produktu
DYWAN FABIANA GF/034 BEIGE to dywan nowoczesny o wymiarach 194 x 290 cm. Prezentowany dywan beżowy pokrywa oryginalny deseń w szarym kolorze. Model dywanu do sypialni, jak również salonu, zapewnia miękkość, sprężystość oraz komfort codziennego użytkowania. Dywan tkany maszynowo z syntetycznych włókien poliestrowych wyróżnia się charakterystycznym połyskiem. Ponadto dywany z poliestru zapewniają najbardziej naturalny wygląd wśród dostępnych na rynku syntetyków. Produkt odporny na ścieranie, udeptywanie, przebarwienia oraz odkształcenia objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2350 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.94 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN FABIANA GF/034 BEIGE to dywan nowoczesny o wymiarach 194 x 290 cm. Prezentowany dywan beżowy pokrywa oryginalny deseń w szarym kolorze. Model dywanu do sypialni, jak również salonu, zapewnia miękkość, sprężystość oraz komfort codziennego użytkowania. Dywan tkany maszynowo z syntetycznych włókien poliestrowych wyróżnia się charakterystycznym połyskiem. Ponadto dywany z poliestru zapewniają najbardziej naturalny wygląd wśród dostępnych na rynku syntetyków. Produkt odporny na ścieranie, udeptywanie, przebarwienia oraz odkształcenia objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2350 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.94 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fabiana gf/034 beige
Nr kat. 100237065
Pamiętaj o








