dywan nowoczesny orion abstract blue 200x290
Nr kat. 100594590
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany polipropylenowe
Dywany do salonu
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
SKANDYNAWSKIE
Dywany niebieskie
Dywany do pokoju młodzieżowego
Dywany szare
Dywany białe
Dywany czarne
Dywany skandynawskie
Asiatic
Dywany industrialne
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Asiatic |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 11 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Asiatic Carpets Ltd OCC 105 EADE ROAD LONDON N4 1TJ ENGLAND exportorders@asiatic.co.uk
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany polipropylenowe
Dywany do salonu
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
SKANDYNAWSKIE
Dywany niebieskie
Dywany do pokoju młodzieżowego
Dywany szare
Dywany białe
Dywany czarne
Dywany skandynawskie
Asiatic
Dywany industrialne
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Asiatic |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 11 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Asiatic Carpets Ltd OCC 105 EADE ROAD LONDON N4 1TJ ENGLAND exportorders@asiatic.co.uk
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny orion abstract blue 200x290
Nr kat. 100594590
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie







