deska barlinecka brown sugar jodełka klasyczna 180 lakier mat 1-lamelowy 14x180x725 mm
Nr kat. 100318969


opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Deski podłogowe ciemne
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Numer katalogowy: | 1WC000026 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Deski podłogowe ciemne
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Numer katalogowy: | 1WC000026 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka brown sugar jodełka klasyczna 180 lakier mat 1-lamelowy 14x180x725 mm
Nr kat. 100318969
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
0.18 x 0.73 m
0,91m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
0.18 x 0.73 m
0,91m21 paczka
opis produktu
Deski podłogowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Deski podłogowe ciemne
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Numer katalogowy: | 1WC000026 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


