deska barlinecka dąb raisins jodełka klasyczna 180 lakier mat 1-lamelowy 14x180x725 mm
Nr kat. 100317823
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | podlogi-16 |
|---|---|
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Numer katalogowy: | 1WC000025 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | podlogi-16 |
|---|---|
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Numer katalogowy: | 1WC000025 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb raisins jodełka klasyczna 180 lakier mat 1-lamelowy 14x180x725 mm
Nr kat. 100317823
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
0.18 x 0.73 m
0,91m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
0.18 x 0.73 m
0,91m21 paczka
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe klasyczne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Barlinek
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | podlogi-16 |
|---|---|
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Numer katalogowy: | 1WC000025 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


