deska barlinecka dąb bianco jodełka klasyczna 180 lakier mat 1-lamelowy 14x180x725 mm
Nr kat. 100345949
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Barlinek
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe bielone
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Bielone
Salon
Sypialnia
Barlinek
Korytarz
Trójwarstwowa
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 72.500 |
| Tonacja/barwa: | Bielone |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | Jodełka klasyczna |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb bianco jodełka klasyczna 180 lakier mat 1-lamelowy 14x180x725 mm
Nr kat. 100345949
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




