deska barlinecka dąb bianco lakier matowy 1-lamelowy 14x180x2200
Nr kat. 100562349
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Deska barlinecka dąb bianco lakier matowy 1-lamelowy 14x180x2200 to propozycja, którą docenią miłośnicy rustykalnego stylu oraz aranżacji, w których prym wiedzie natura. Prezentowana deska podłogowa dębowa charakteryzuje się jasnym odcieniem oraz wyrazistą strukturą sęków. Naturalną powierzchnię podłogi drewnianej podkreśla matowy lakier, który dodatkowo chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z codziennej eksploatacji – w tym zarysowaniami. Dwuwarstwowy model klejony krzyżowo gwarantuje trwałość oraz szybkość montażu w systemie pływającym bądź z użyciem kleju. Powyższe deski podłogowe Barlinek cechuje ciepła struktura, który wpływa na wysoki komfort użytkowania, a także wyciszenie przestrzeni. Model objęty jest 20-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 2-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Przeznaczenie: |
|
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Deska barlinecka dąb bianco lakier matowy 1-lamelowy 14x180x2200 to propozycja, którą docenią miłośnicy rustykalnego stylu oraz aranżacji, w których prym wiedzie natura. Prezentowana deska podłogowa dębowa charakteryzuje się jasnym odcieniem oraz wyrazistą strukturą sęków. Naturalną powierzchnię podłogi drewnianej podkreśla matowy lakier, który dodatkowo chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z codziennej eksploatacji – w tym zarysowaniami. Dwuwarstwowy model klejony krzyżowo gwarantuje trwałość oraz szybkość montażu w systemie pływającym bądź z użyciem kleju. Powyższe deski podłogowe Barlinek cechuje ciepła struktura, który wpływa na wysoki komfort użytkowania, a także wyciszenie przestrzeni. Model objęty jest 20-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 2-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Przeznaczenie: |
|
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb bianco lakier matowy 1-lamelowy 14x180x2200
Nr kat. 100562349
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





