deska barlinecka dąb palermo lakier mat 1-lamelowy 14x180x2200 mm
Nr kat. 100344050
opis produktu

Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe ciemne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Deski podłogowe trójwarstwowe
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe ciemne
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Ciemne
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb palermo lakier mat 1-lamelowy 14x180x2200 mm
Nr kat. 100344050
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




