deska barlinecka dąb walia grande lakier mat 1-lamelowy 14x180x1800 mm
Nr kat. 100080849
opis produktu
Nie ma bardziej szlachetnego materiału na pokrycie podłogi niż dąb – twardy, wytrzymały, z pięknymi deseniami. Deska barlinecka DĄB WALIA GRANDE posiada wszystkie cechy drewna dębowego, dzięki swojej warstwowej budowie jest jeszcze bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Jej piękny, naturalny koloryt świetnie sprawdzi się w połączeniu z domową roślinnością. Polecamy DĄB WALIA GRANDE do eleganckich przestrzeni salonów i sypialni. Podłoga posiada strukturę dużych desek, które tworzą jednolitą powierzchnię wysokiej jakości. Deska barlinecka jest produktem polskim, posiada 20-letnią gwarancję i może być stosowana na ogrzewanie podłogowe.
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe klasyczne
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 180.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nie ma bardziej szlachetnego materiału na pokrycie podłogi niż dąb – twardy, wytrzymały, z pięknymi deseniami. Deska barlinecka DĄB WALIA GRANDE posiada wszystkie cechy drewna dębowego, dzięki swojej warstwowej budowie jest jeszcze bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Jej piękny, naturalny koloryt świetnie sprawdzi się w połączeniu z domową roślinnością. Polecamy DĄB WALIA GRANDE do eleganckich przestrzeni salonów i sypialni. Podłoga posiada strukturę dużych desek, które tworzą jednolitą powierzchnię wysokiej jakości. Deska barlinecka jest produktem polskim, posiada 20-letnią gwarancję i może być stosowana na ogrzewanie podłogowe.
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe Barlinek
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe do kuchni
Deski podłogowe trójwarstwowe
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe klasyczne
Deski podłogowe do sypialni
BARLINEK S.A.
Salon
Sypialnia
Klasyczne
Korytarz
Trójwarstwowa
Barlinek
Kuchnia
Deska Barlinecka
Dąb
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 180.000 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb walia grande lakier mat 1-lamelowy 14x180x1800 mm
Nr kat. 100080849
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




