dywan nowoczesny canvas liege
Nr kat. 100323337
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany 140x200
Dywany beżowe
Tak
Dywany niebieskie
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany młodzieżowe
Dywany czarne
Do sypialni
Polipropylen
Beżowe
Czarne
Niebieskie
Geometryczny
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany 140x200
Dywany beżowe
Tak
Dywany niebieskie
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany młodzieżowe
Dywany czarne
Do sypialni
Polipropylen
Beżowe
Czarne
Niebieskie
Geometryczny
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1400 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BALTA INDUSTRIES N.V. WAKKENSTEENWEG 2 8710 WAREGEM BELGIA customerinfo@baltagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny canvas liege
Nr kat. 100323337
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie






