bogolan bo/008 black
Nr kat. 100230650
opis produktu
BOGOLAN BO/008 BLACK to dywan czarny utrzymany w stylu etno i boho, który doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Dywan tkany ręcznie z włókien wełny to gwarancja wygody codziennego użytkowania, wysokiej jakości naturalnego włókna oraz trwałości zapewniającej satysfakcję przez długie lata. Model dywanu z frędzlami odporny na działanie czynników mechanicznych zachowuje nieskazitelną powierzchnię przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Ponadto dywan prostokątny o wymiarach 60 cm szerokości oraz 250 cm długości z łatwością wygłuszy pomieszczenie wnosząc do wnętrza odczuwalne i wizualne ocieplenie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.60 x 2.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BOGOLAN BO/008 BLACK to dywan czarny utrzymany w stylu etno i boho, który doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Dywan tkany ręcznie z włókien wełny to gwarancja wygody codziennego użytkowania, wysokiej jakości naturalnego włókna oraz trwałości zapewniającej satysfakcję przez długie lata. Model dywanu z frędzlami odporny na działanie czynników mechanicznych zachowuje nieskazitelną powierzchnię przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Ponadto dywan prostokątny o wymiarach 60 cm szerokości oraz 250 cm długości z łatwością wygłuszy pomieszczenie wnosząc do wnętrza odczuwalne i wizualne ocieplenie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.60 x 2.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bogolan bo/008 black
Nr kat. 100230650
Pamiętaj o



