blat łazienkowy rodan 80 cm biały
Nr kat. 100551327
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 80 cm biały to propozycja, którą wyróżnia wszechstronność aranżacji, uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka, a także łatwość pielęgnacji. Prezentowany blat łazienkowy biały posiada idealnie gładkie wykończenie. Powyższy model służy wizualnemu powiększeniu przestrzeni, uzyskaniu kolorystycznej harmonii oraz poczucia nieskazitelnej czystości. Kolekcja blatów łazienkowych Rodan powstał z niezawodnej płyty laminowanej, która jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, odkształcenia, żółknięcie oraz odbarwienia. Wymiary oferowanego modelu sięgają 80 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 80 cm biały to propozycja, którą wyróżnia wszechstronność aranżacji, uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka, a także łatwość pielęgnacji. Prezentowany blat łazienkowy biały posiada idealnie gładkie wykończenie. Powyższy model służy wizualnemu powiększeniu przestrzeni, uzyskaniu kolorystycznej harmonii oraz poczucia nieskazitelnej czystości. Kolekcja blatów łazienkowych Rodan powstał z niezawodnej płyty laminowanej, która jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania, odkształcenia, żółknięcie oraz odbarwienia. Wymiary oferowanego modelu sięgają 80 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 7 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 80 cm biały
Nr kat. 100551327
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






